Informacja dotycząca konkursów

KANGUR

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu zawodów na dzień 16 kwietnia 2020r.

ORZEŁ MATEMATYCZNY

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów o zawieszeniu zajęć szkolnych oraz odwołaniu wszystkich imprez masowych informujemy, że Międzyszkolne Zawody o miano Matematycznego Orła odbędą się w innym terminie.

ŚWIETLIK

Również tegoroczna XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik zostaje czasowo zawieszona. Prawdopodobny termin przeprowadzenia konkursu to 31 marca 2020 r.
Termin może ulec dalszemu przesunięciu ze względu na rozwój sytuacji w kraju.

Zapraszamy do pobrania plików z doświadczeniami do bieżącej edycji Konkursu Świetlik!

• klasa 1 (załącznik Pobierz)
  • klasa 2 (załącznik Pobierz)
  • klasa 3 (załącznik Pobierz)