Informacja dla uczniów, e-Szkoła

Drodzy uczniowie!

Wykorzystując przerwę w nauce związaną z koronawirusem polecamy Wam następujące strony do nauki, zabawy, a klasy ósme do powtórki:

• Od 16 marca codziennie – o godz. 9.00 – na stronie CKE (cke.gov.pl) będą ukazywały się nowe zadania z języka polskiego, matematyki
    i angielskiego, a o godz. 15.30 rozwiązania tych zadań.
  • Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów uruchomia dziś Kujawsko-Pomorską e-Szkołę.

e- Szkoła rusza w poniedziałek o godz. 12.00 i będzie nadawać zajęcia dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Od 17.03.2020 r. od godz. 9:00 przygotowano lekcje online dla klas 8 szkół podstawowych.

Wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję będą prowadzone z następujących przedmiotów:

– język polski,

– matematyka,